Vi i Sør-Helgeland Bedriftshelsetjeneste SA har gleden av å kunne tilby alle medlemsbedrifter fysikalsk behandling. Vårt ønske er at tilbudet bidrar til at våre medlemmer holder seg i jobb, eller kommer raskere tilbake ved sykemelding. Det er ikke behov for henvisning fra lege for å komme i gang med behandling. Fysioterapeuten gjør en vurdering av den enkeltes helsetilstand, og planlegger behandling ut fra dette. Vurderingen er inkludert for alle våre medlemmer.

Hos oss er det ikke venteliste for å komme i behandling. Dette er gunstig både for arbeidsgiver og arbeidstaker, arbeidsgiver får opprettholdt sin produksjon, unngår sykemeldinger og arbeidstaker blir bedre rustet til sitt arbeide.

Som ett introduksjonstilbud tilbys alle våre medlemmer en pris på kr. 300,- pr konsultasjon. Dette tilbudet varer fra nå og frem til og med 30.04.17

*Vi gjør oppmerksom på at dette er utenom refusjonsordning*

 

Ta kontakt med Synne Marie Skjelsvik på:

 

synne@shbht.no eller 91903475